KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967384
nr 1596 7384
Anders Altzar
(1886-1939), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 45x54 cm
Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:06:00
3/2 14:52:46